CZ
EN
Nabídka
Aukce
Aktuální aukce
Aukční výsledky
Nákup / Prodej
Blog
O nás
Kontakt
František Vízner (1936 - 2011)
Velká váza, návrh 1972, provedení sklárna Škrdlovice
PRODÁNO V AUKCI
11.400 Kč
Detail zboží
Ladislav Oliva st. (1933)
Velká mísa, 1959, sklo tavené ve formě,
PRODÁNO V AUKCI
62.400 Kč
Detail zboží
Secesní váza v kovové montáži
Wilhelm Kralik, Lenora, kolem 1900, sklo manganové, irisovaný dekor Flecken und Streifen
PRODÁNO V AUKCI
31.200 Kč
Detail zboží
August Brömse (1873 - 1925)
Přicházím (Dívka a smrt), 1902, akvatinta/papír, 19 x 27,5 cm
PRODÁNO V AUKCI
42.000 Kč
Detail zboží
Antonín Hudeček (1872 - 1941)
Krajina se stromy u řeky, olej/plátno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, 80 x 100 cm, rám
PRODÁNO V AUKCI
69.600 Kč
Detail zboží
Jií Harcuba (1928 - 2013)
Portrét J. P. V., 1997, sklo křišťálové, řezané a broušené
PRODÁNO V AUKCI
54.000 Kč
Detail zboží
Řadit
Kód produktu +/-
Název produktu
Výchozí řazení
3
6
12
18
24
Výsledky 43 - 48 z 87
Začátek
Předchozí
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Následující
Konec
CZ
EN
Nabídka
Aukce
Aktuální aukce
Aukční výsledky
Nákup / Prodej
Blog
O nás
Kontakt