CZ
EN
Nabídka
Aukce
Aktuální aukce
Aukční výsledky
Nákup / Prodej
Blog
O nás
Kontakt
Jan Gabrhel (1930 - 2017)
Dvě vázy z Triennale 1960
PRODÁNO V AUKCI
9.000 Kč
Detail zboží
Jan Gabrhel (1930 - 2017)
Velká váza, 2. pol. 60. let, sklo foukané, výška 42 cm
PRODÁNO V AUKCI
19.200 Kč
Detail zboží
Ján Zoričák (1944)
Orion, 2001, unikát, autorská práce, signováno a datováno Zoričák Ján 2001
PRODÁNO V AUKCI
144.000 Kč
Detail zboží
Jaromír Rybák (1952)
Červená ryba, 2002, výška 37 cm, délka 50 cm
PRODÁNO V AUKCI
109.800 Kč
Detail zboží
Jií Harcuba (1928 - 2013)
Portrét J. P. V., 1997, sklo křišťálové, řezané a broušené
PRODÁNO V AUKCI
54.000 Kč
Detail zboží
Jiří John (1923 - 1972)
Adam a Eva
PRODÁNO V AUKCI
72.000 Kč
Detail zboží
Řadit
Název produktu +/-
Kód produktu
Výchozí řazení
3
6
12
18
24
Výsledky 31 - 36 z 87
Začátek
Předchozí
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Následující
Konec
CZ
EN
Nabídka
Aukce
Aktuální aukce
Aukční výsledky
Nákup / Prodej
Blog
O nás
Kontakt