AK baner 2

Vážení milovníci umění,

Dovolujeme si Vás pozvat na naší jedenáctou on-line aukci, která se bude konat 1. června 2023 od 19.00. Katalog této aukce je na stránkách LiveBid.cz.
Připravili jsme pro Vás kolekci 100 kusů moderního skla a 100 kusů starožitností a výtvarného umění. V kolekci historického skla je několik sběratelsky atraktivních biedermeierových skel, především luxusní pohár z Teplicka s 31 rytými miniaturami z okolí a dvě sklenice z Egermannovy dílny. V souboru secesního skla jsou vzácné dvě žardiniéry z bíločerného skla z produkce sklárny Lötz Witwe, Klášterský Mlýn. Jednu navrhoval Hans Bolek, druhou Dagobert Peche. Nevídaná je kolekce secesních cameo skel z produkce sklárny Riedel v Polubném.
Nabídka moderního skla zahrnuje většinu slavných českých sklářů – Vladimíra Kopeckého, Pavla Hlavu, Miloslava Klingera nebo Františka Víznera. Vrcholem aukce je ikonický Polibek od autorské dvojice Stanislav Libenský, Jaroslava Brychtová.

Pro dražení v této aukci je nutná jednoduchá Registrace. Bližší informace o uměleckých dílech nabízených v této aukci najdete v mém článku 6. eAukce 100 uměleckých děl ze soukromých sbírek.

Přejeme Vám mnoho sběratelských úspěchů
Váš ArtKabinet

Příjem uměleckých děl do dalších aukcí zahájen.