AK baner 2 B

Secesní váza

Josef Riedel, Polubné, kolem 1905, sklo vrstvené, odleptávané
19.200 Kč

August Brömse (1873 - 1925)

Přicházím (Dívka a smrt), 1902, akvatinta/papír, 19 x 27,5 cm
42.000 Kč

Jií Harcuba (1928 - 2013)

Portrét J. P. V., 1997, sklo křišťálové, řezané a broušené
54.000 Kč

Antonín Hudeček (1872 - 1941)

69.600 Kč

Jan Černý (1907 - 1978)

Matka s dítětem, před 1972, sklo rubínové, tavené ve formě
103.200 Kč

Luxusní nápojový servis "Splendid"

Moser, Karlovy Vary, kolem 1962, celkem 110 kusů
192.000 Kč

Velký biedermeierový pohár s víkem

Čechy, kolem 1840, sklo čiré, bohatě broušené
48.000 Kč

Dóza s víkem

návrh Marey Beckert - Schiderová, 1924, Johann Lötz Witwe, Klášterský Mlýn
36.000 Kč

Josef Drahoňovský (1877 - 1938)

Pohár, kolem 1935, sklo čiré, řezané pražeké motivy
46.800 Kč

Emil Orlik (1870 - 1932)

Zátiší s kyticí tulipánů, olej/plátno, 75 x 60 cm
117.600 Kč

František Vízner (1936 - 2011)

Velká váza, návrh 1972, provedení sklárna Škrdlovice
11.400 Kč

Ladislav Oliva st. (1933)

Velká mísa, 1959, sklo tavené ve formě,
62.400 Kč

Secesní váza v kovové montáži

Wilhelm Kralik, Lenora, kolem 1900, sklo manganové, irisovaný dekor Flecken und Streifen
31.200 Kč

Vincenz Janke (1769 - 1838)

Pár jelenů, podmalba, tempera/sklo, 38 x 30 cm
162.000 Kč

Mísa s motivem Piety

19. století, západní Slovensko, keramika, glazovaná, průměr 27 cm
18.000 Kč

Jiří Winter - Neprakta (1924 - 2011)

Pračlověk, 1963, akvarel, tuš/papír, 21 x 17 cm
21.600 Kč

Svatý Jan Nepomucký

19. století, litina, výška 36,5 cm
19.200 Kč

Zrcadlová podmalba "Narození Páně"

tempera/sklo, původní rám, severní Čechy, 19. století
28.800 Kč

Panna Maria Mariazzelská

dřevo, řezané, pestře polychromované, Rakousko, 19. století
21.600 Kč

Sebastian Münster

Kozmografia česká, 1554
174.000 Kč

Pavel Hlava (1924 - 2003)

Vysoká váza na jeden květ, návrh 1960, sklo sommerso
22.800 Kč

Merian Matthäus M.

Topographia Bohemia, Moraviae et Silesiae, 1650, Frankfurt nad Mohanem
118.800 Kč

Ota Janeček (1919 - 1996)

Dotýkání, 1983, signováno vlevo dole Ota Janeček 1983
26.400 Kč

Pavel Hlava (1924 - 2003)

List, 90. léta 20. století, unikát, autorská práce
174.000 Kč

Ján Zoričák (1944)

Orion, 2001, unikát, autorská práce, signováno a datováno Zoričák Ján 2001
144.000 Kč