CZ
EN
Nabídka
Aukce
Aktuální aukce
Aukční výsledky
Nákup / Prodej
Blog
O nás
Kontakt
Ján Zoričák (1944)
Orion, 2001, unikát, autorská práce, signováno a datováno Zoričák Ján 2001
PRODÁNO V AUKCI
144.000 Kč
Detail zboží
Pavel Hlava (1924 - 2003)
List, 90. léta 20. století, unikát, autorská práce
PRODÁNO V AUKCI
174.000 Kč
Detail zboží
Ota Janeček (1919 - 1996)
Dotýkání, 1983, signováno vlevo dole Ota Janeček 1983
PRODÁNO V AUKCI
26.400 Kč
Detail zboží
Merian Matthäus M.
Topographia Bohemia, Moraviae et Silesiae, 1650, Frankfurt nad Mohanem
PRODÁNO V AUKCI
118.800 Kč
Detail zboží
Pavel Hlava (1924 - 2003)
Vysoká váza na jeden květ, návrh 1960, sklo sommerso
PRODÁNO V AUKCI
22.800 Kč
Detail zboží
Sebastian Münster
Kozmografia česká, 1554
PRODÁNO V AUKCI
174.000 Kč
Detail zboží
Řadit
Datum změny +/-
Název produktu
Kód produktu
Výchozí řazení
3
6
12
18
24
Výsledky 25 - 30 z 87
Začátek
Předchozí
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Následující
Konec
CZ
EN
Nabídka
Aukce
Aktuální aukce
Aukční výsledky
Nákup / Prodej
Blog
O nás
Kontakt