CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact
Big biedermeier goblet with lid
Čechy, kolem 1840, sklo čiré, bohatě broušené
SOLD IN AUCTION
48.000 Kč
Product details
Drinking set "Splendid"
Moser, Karlovy Vary, kolem 1962, celkem 110 kusů
SOLD IN AUCTION
192.000 Kč
Product details
Jan Černý (1907 - 1978)
Matka s dítětem, před 1972, sklo rubínové, tavené ve formě
SOLD IN AUCTION
103.200 Kč
Product details
Antonín Hudeček (1872 - 1941)
Krajina se stromy u řeky, olej/plátno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, 80 x 100 cm, rám
SOLD IN AUCTION
69.600 Kč
Product details
Jií Harcuba (1928 - 2013)
Portrét J. P. V., 1997, sklo křišťálové, řezané a broušené
SOLD IN AUCTION
54.000 Kč
Product details
August Brömse (1873 - 1925)
Přicházím (Dívka a smrt), 1902, akvatinta/papír, 19 x 27,5 cm
SOLD IN AUCTION
42.000 Kč
Product details
Sort by
Product Modified Date +/-
Product Name
Product SKU
Ordering
3
6
12
18
24
Results 43 - 48 of 87
Start
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
End
CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact