Big biedermeier goblet with lid

Čechy, kolem 1840, sklo čiré, bohatě broušené
SOLD IN AUCTION
48.000 Kč

Drinking set "Splendid"

Moser, Karlovy Vary, kolem 1962, celkem 110 kusů
SOLD IN AUCTION
192.000 Kč

Jan Černý (1907 - 1978)

Matka s dítětem, před 1972, sklo rubínové, tavené ve formě
SOLD IN AUCTION
103.200 Kč

Antonín Hudeček (1872 - 1941)

Krajina se stromy u řeky, olej/plátno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, 80 x 100 cm, rám
SOLD IN AUCTION
69.600 Kč

Jií Harcuba (1928 - 2013)

Portrét J. P. V., 1997, sklo křišťálové, řezané a broušené
SOLD IN AUCTION
54.000 Kč

August Brömse (1873 - 1925)

Přicházím (Dívka a smrt), 1902, akvatinta/papír, 19 x 27,5 cm
SOLD IN AUCTION
42.000 Kč

Results 43 - 48 of 87