CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact
Ján Zoričák (1944)
Orion, 2001, unikát, autorská práce, signováno a datováno Zoričák Ján 2001
SOLD IN AUCTION
144.000 Kč
Product details
Pavel Hlava (1924 - 2003)
List, 90. léta 20. století, unikát, autorská práce
SOLD IN AUCTION
174.000 Kč
Product details
Ota Janeček (1919 - 1996)
Dotýkání, 1983, signováno vlevo dole Ota Janeček 1983
SOLD IN AUCTION
26.400 Kč
Product details
Merian Matthäus Martin
Topographia Bohemia, Moraviae et Silesiae, 1650, Frankfurt nad Mohanem
SOLD IN AUCTION
118.800 Kč
Product details
Pavel Hlava (1924 - 2003)
Vysoká váza na jeden květ, návrh 1960, sklo sommerso
SOLD IN AUCTION
22.800 Kč
Product details
Sebastian Münster
Kozmografia česká, 1554
SOLD IN AUCTION
174.000 Kč
Product details
Sort by
Product Modified Date +/-
Product Name
Product SKU
Ordering
3
6
12
18
24
Results 25 - 30 of 87
Start
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
End
CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact