Ján Zoričák (1944)

Orion, 2001, unikát, autorská práce, signováno a datováno Zoričák Ján 2001
SOLD IN AUCTION
144.000 Kč

Pavel Hlava (1924 - 2003)

List, 90. léta 20. století, unikát, autorská práce
SOLD IN AUCTION
174.000 Kč

Ota Janeček (1919 - 1996)

Dotýkání, 1983, signováno vlevo dole Ota Janeček 1983
SOLD IN AUCTION
26.400 Kč

Merian Matthäus Martin

Topographia Bohemia, Moraviae et Silesiae, 1650, Frankfurt nad Mohanem
SOLD IN AUCTION
118.800 Kč

Pavel Hlava (1924 - 2003)

Vysoká váza na jeden květ, návrh 1960, sklo sommerso
SOLD IN AUCTION
22.800 Kč

Sebastian Münster

Kozmografia česká, 1554
SOLD IN AUCTION
174.000 Kč

Results 25 - 30 of 87