Virgin Marry of Mariazell

dřevo, řezané, pestře polychromované, Rakousko, 19. století
SOLD IN AUCTION
21.600 Kč

Reverse glass Painting "Nativity scene"

tempera/sklo, původní rám, severní Čechy, 19. století
SOLD IN AUCTION
28.800 Kč

St. Jan Nepomuk

19. století, litina, výška 36,5 cm
SOLD IN AUCTION
19.200 Kč

Jiří Winter - Neprakta (1924 - 2011)

Pračlověk, 1963, akvarel, tuš/papír, 21 x 17 cm
SOLD IN AUCTION
21.600 Kč

Bowl with Pieta

19. století, západní Slovensko, keramika, glazovaná, průměr 27 cm
SOLD IN AUCTION
18.000 Kč

Vincenz Janke (1769 - 1838)

Pár jelenů, podmalba, tempera/sklo, 38 x 30 cm
SOLD IN AUCTION
162.000 Kč

Results 31 - 36 of 87