Marian Karel (1944) - Object

sklo čiré, broušené, signováno, 80. léta 20. století, 28 x 19 cm
SOLD IN AUCTION
67.200 Kč

Božena Němcová a Karel Havlíček Borovský

porcelán, pestře malovaný, Praha, 1845 - 1852
SOLD IN AUCTION
44.400 Kč

Antonín Chittussi (1847 - 1891)

Krajina s potokem
SOLD IN AUCTION
88.800 Kč

Jiří John (1923 - 1972)

Adam a Eva
SOLD IN AUCTION
72.000 Kč

Zdeněk Tůma (1907 - 1943)

Cerbere
SOLD IN AUCTION
40.600 Kč

August Bischof (1889 - 1979)

Váza Únos Hippodamei
SOLD IN AUCTION
52.800 Kč

Results 19 - 24 of 87