CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact
Jiří Winter - Neprakta (1924 - 2011)
Pračlověk, 1963, akvarel, tuš/papír, 21 x 17 cm
SOLD IN AUCTION
21.600 Kč
Product details
Jiří John (1923 - 1972)
Adam a Eva
SOLD IN AUCTION
72.000 Kč
Product details
Jií Harcuba (1928 - 2013)
Portrét J. P. V., 1997, sklo křišťálové, řezané a broušené
SOLD IN AUCTION
54.000 Kč
Product details
Jaromír Rybák (1952)
Červená ryba, 2002, sklo červené, tavené ve formě, výška 37 cm, délka 50 cm
SOLD IN AUCTION
109.800 Kč
Product details
Ján Zoričák (1944)
Orion, 2001, unikát, autorská práce, signováno a datováno Zoričák Ján 2001
SOLD IN AUCTION
144.000 Kč
Product details
Jan Gabrhel (1930 - 2017)
Velká váza, 2. pol. 60. let, sklo foukané, výška 42 cm
SOLD IN AUCTION
19.200 Kč
Product details
Sort by
Sorted Product Name -/+
Product Name
Product SKU
Ordering
3
6
12
18
24
Results 43 - 48 of 87
Start
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
End
CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact