Marian Karel (1944) - Object

sklo čiré, broušené, signováno, 80. léta 20. století, 28 x 19 cm
SOLD IN AUCTION
67.200 Kč

Luxury agatin goblet

kolem 1835, Buquojské sklárny, Jiříkovo údolí
SOLD IN AUCTION
192.000 Kč

Luděk Marold (1865 - 1898)

Koláž ilustrací, tuš/papír, 45 x 31 cm
SOLD IN AUCTION
173.000 Kč

Lithyalin beaker

kolem 1830 - 1835, Harrachovské sklárny, rafinace Friedrich Egermann, Nový Bor
SOLD IN AUCTION
46.800 Kč

Ladislav Sutnar (1897 - 1976)

Sada příborů pro 6 osob v kazetě, návrh kolem 1934, 48 kusů, Krásná Jizba, Družstevní práce
SOLD IN AUCTION
100.800 Kč

Ladislav Oliva st. (1933)

Velká mísa, 1959, sklo tavené ve formě,
SOLD IN AUCTION
62.400 Kč

Results 31 - 36 of 87