CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact
Petr Vlček (1962)
Squizer, 1989, sklo zelené, tavené ve formě, výška 34 cm
SOLD IN AUCTION
70.700 Kč
Product details
Pavel Trnka (1948)
Spektrum, 2002, výška 60,5 cm
SOLD IN AUCTION
85.400 Kč
Product details
Pavel Pánek (1945 - 2008)
Profil muže, kolem 1970, 26 x 22 cm
SOLD IN AUCTION
43.920 Kč
Product details
Pavel Hlava (1924 - 2003)
Vysoká váza na jeden květ, návrh 1960, sklo sommerso
SOLD IN AUCTION
22.800 Kč
Product details
Pavel Hlava (1924 - 2003)
List, 90. léta 20. století, unikát, autorská práce
SOLD IN AUCTION
174.000 Kč
Product details
Ota Janeček (1919 - 1996)
Dotýkání, 1983, signováno vlevo dole Ota Janeček 1983
SOLD IN AUCTION
26.400 Kč
Product details
Sort by
Sorted Product Name -/+
Product Name
Product SKU
Ordering
3
6
12
18
24
Results 19 - 24 of 87
Start
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
End
CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact