Petr Vlček (1962)

Squizer, 1989, sklo zelené, tavené ve formě, výška 34 cm
SOLD IN AUCTION
70.700 Kč

Pavel Trnka (1948)

Spektrum, 2002, výška 60,5 cm
SOLD IN AUCTION
85.400 Kč

Pavel Pánek (1945 - 2008)

Profil muže, kolem 1970, 26 x 22 cm
SOLD IN AUCTION
43.920 Kč

Pavel Hlava (1924 - 2003)

Vysoká váza na jeden květ, návrh 1960, sklo sommerso
SOLD IN AUCTION
22.800 Kč

Pavel Hlava (1924 - 2003)

List, 90. léta 20. století, unikát, autorská práce
SOLD IN AUCTION
174.000 Kč

Ota Janeček (1919 - 1996)

Dotýkání, 1983, signováno vlevo dole Ota Janeček 1983
SOLD IN AUCTION
26.400 Kč

Results 19 - 24 of 87