CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact
Antonín Chittussi (1847 - 1891)
Krajina s potokem
SOLD IN AUCTION
88.800 Kč
Product details
Božena Němcová a Karel Havlíček Borovský
porcelán, pestře malovaný, Praha, 1845 - 1852
SOLD IN AUCTION
44.400 Kč
Product details
Marian Karel (1944) - Object
sklo čiré, broušené, signováno, 80. léta 20. století, 28 x 19 cm
SOLD IN AUCTION
67.200 Kč
Product details
Biedermeier lithyalin jug
sklo červený hyalit (Harrachovské sklárny), zelenobéžový lithyalin (Egermann, Nový Bor), kolem 1830 - 1835
SOLD IN AUCTION
84.000 Kč
Product details
Alfred Dorn - Art deco Vase
sklo čiré, řezané a broušené, Kamenický Šenov, 1930
SOLD IN AUCTION
19.200 Kč
Product details
Tomas Hlavicka - Bowl Nature
sklo čiré, zatavené fólie,broušené, leštěné, 2018, průměr 26 cm
SOLD IN AUCTION
45.600 Kč
Product details
Sort by
Product Modified Date -/+
Product Name
Product SKU
Ordering
3
6
12
18
24
Results 67 - 72 of 87
Start
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
End
CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact