Antonín Chittussi (1847 - 1891)

Krajina s potokem
SOLD IN AUCTION
88.800 Kč

Božena Němcová a Karel Havlíček Borovský

porcelán, pestře malovaný, Praha, 1845 - 1852
SOLD IN AUCTION
44.400 Kč

Marian Karel (1944) - Object

sklo čiré, broušené, signováno, 80. léta 20. století, 28 x 19 cm
SOLD IN AUCTION
67.200 Kč

Biedermeier lithyalin jug

sklo červený hyalit (Harrachovské sklárny), zelenobéžový lithyalin (Egermann, Nový Bor), kolem 1830 - 1835
SOLD IN AUCTION
84.000 Kč

Alfred Dorn - Art deco Vase

sklo čiré, řezané a broušené, Kamenický Šenov, 1930
SOLD IN AUCTION
19.200 Kč

Tomas Hlavicka - Bowl Nature

sklo čiré, zatavené fólie,broušené, leštěné, 2018, průměr 26 cm
SOLD IN AUCTION
45.600 Kč

Results 67 - 72 of 87