František Vízner (1936 - 2011)

Velká váza, návrh 1972, provedení sklárna Škrdlovice
SOLD IN AUCTION
11.400 Kč

Ladislav Oliva st. (1933)

Velká mísa, 1959, sklo tavené ve formě,
SOLD IN AUCTION
62.400 Kč

Art nouveau vase

Wilhelm Kralik, Lenora, kolem 1900, sklo manganové, irisovaný dekor Flecken und Streifen
SOLD IN AUCTION
31.200 Kč

Vincenz Janke (1769 - 1838)

Pár jelenů, podmalba, tempera/sklo, 38 x 30 cm
SOLD IN AUCTION
162.000 Kč

Bowl with Pieta

19. století, západní Slovensko, keramika, glazovaná, průměr 27 cm
SOLD IN AUCTION
18.000 Kč

Jiří Winter - Neprakta (1924 - 2011)

Pračlověk, 1963, akvarel, tuš/papír, 21 x 17 cm
SOLD IN AUCTION
21.600 Kč

Results 49 - 54 of 87