CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact
558-2.jpg
Max Švabinský (1873 - 1962)
51.240 Kč
V lese, mezzotinta, 54 x 41 cm
signováno, rámováno
ACHIEVED PRICE AT AUCTION 1.6.2023
Ask a question about this product
Back to: After auction
CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact