Box with lid

návrh Marey Beckert - Schiderová, 1924, Johann Lötz Witwe, Klášterský Mlýn
SOLD IN AUCTION
36.000 Kč

Big biedermeier goblet with lid

Čechy, kolem 1840, sklo čiré, bohatě broušené
SOLD IN AUCTION
48.000 Kč

St. Jan Nepomuk

19. století, litina, výška 36,5 cm
SOLD IN AUCTION
19.200 Kč

Reverse glass Painting "Nativity scene"

tempera/sklo, původní rám, severní Čechy, 19. století
SOLD IN AUCTION
28.800 Kč

Jiří Winter - Neprakta (1924 - 2011)

Pračlověk, 1963, akvarel, tuš/papír, 21 x 17 cm
SOLD IN AUCTION
21.600 Kč

Virgin Marry of Mariazell

dřevo, řezané, pestře polychromované, Rakousko, 19. století
SOLD IN AUCTION
21.600 Kč

Results 49 - 54 of 87