Baroque bowl "Herkules"

1750 - 1775, Holíč, fajáns, glazovaná
SOLD IN AUCTION
132.000 Kč

Luxury agatin goblet

kolem 1835, Buquojské sklárny, Jiříkovo údolí
SOLD IN AUCTION
192.000 Kč

Secesní váza

Josef Riedel, Polubné, kolem 1905, sklo vrstvené, odleptávané
SOLD IN AUCTION
19.200 Kč

Jií Harcuba (1928 - 2013)

Portrét J. P. V., 1997, sklo křišťálové, řezané a broušené
SOLD IN AUCTION
54.000 Kč

Antonín Hudeček (1872 - 1941)

Krajina se stromy u řeky, olej/plátno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, 80 x 100 cm, rám
SOLD IN AUCTION
69.600 Kč

August Brömse (1873 - 1925)

Přicházím (Dívka a smrt), 1902, akvatinta/papír, 19 x 27,5 cm
SOLD IN AUCTION
42.000 Kč

Results 37 - 42 of 87