CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact
Baroque bowl "Herkules"
1750 - 1775, Holíč, fajáns, glazovaná
SOLD IN AUCTION
132.000 Kč
Product details
Luxury agatin goblet
kolem 1835, Buquojské sklárny, Jiříkovo údolí
SOLD IN AUCTION
192.000 Kč
Product details
Secesní váza
Josef Riedel, Polubné, kolem 1905, sklo vrstvené, odleptávané
SOLD IN AUCTION
19.200 Kč
Product details
Jií Harcuba (1928 - 2013)
Portrét J. P. V., 1997, sklo křišťálové, řezané a broušené
SOLD IN AUCTION
54.000 Kč
Product details
Antonín Hudeček (1872 - 1941)
Krajina se stromy u řeky, olej/plátno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, 80 x 100 cm, rám
SOLD IN AUCTION
69.600 Kč
Product details
August Brömse (1873 - 1925)
Přicházím (Dívka a smrt), 1902, akvatinta/papír, 19 x 27,5 cm
SOLD IN AUCTION
42.000 Kč
Product details
Sort by
Product SKU -/+
Product Name
Ordering
3
6
12
18
24
Results 37 - 42 of 87
Start
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
End
CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact