Jiří Winter - Neprakta (1924 - 2011)

Pračlověk, 1963, akvarel, tuš/papír, 21 x 17 cm
SOLD IN AUCTION
21.600 Kč

Jiří John (1923 - 1972)

Adam a Eva
SOLD IN AUCTION
72.000 Kč

Jií Harcuba (1928 - 2013)

Portrét J. P. V., 1997, sklo křišťálové, řezané a broušené
SOLD IN AUCTION
54.000 Kč

Jaromír Rybák (1952)

Červená ryba, 2002, sklo červené, tavené ve formě, výška 37 cm, délka 50 cm
SOLD IN AUCTION
109.800 Kč

Ján Zoričák (1944)

Orion, 2001, unikát, autorská práce, signováno a datováno Zoričák Ján 2001
SOLD IN AUCTION
144.000 Kč

Jan Gabrhel (1930 - 2017)

Velká váza, 2. pol. 60. let, sklo foukané, výška 42 cm
SOLD IN AUCTION
19.200 Kč

Results 43 - 48 of 87