CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact
Marian Karel (1944) - Object
sklo čiré, broušené, signováno, 80. léta 20. století, 28 x 19 cm
SOLD IN AUCTION
67.200 Kč
Product details
Luxury agatin goblet
kolem 1835, Buquojské sklárny, Jiříkovo údolí
SOLD IN AUCTION
192.000 Kč
Product details
Luděk Marold (1865 - 1898)
Koláž ilustrací, tuš/papír, 45 x 31 cm
SOLD IN AUCTION
173.000 Kč
Product details
Lithyalin beaker
kolem 1830 - 1835, Harrachovské sklárny, rafinace Friedrich Egermann, Nový Bor
SOLD IN AUCTION
46.800 Kč
Product details
Ladislav Sutnar (1897 - 1976)
Sada příborů pro 6 osob v kazetě, návrh kolem 1934, 48 kusů, Krásná Jizba, Družstevní práce
SOLD IN AUCTION
100.800 Kč
Product details
Ladislav Oliva st. (1933)
Velká mísa, 1959, sklo tavené ve formě,
SOLD IN AUCTION
62.400 Kč
Product details
Sort by
Product Name -/+
Product SKU
Ordering
3
6
12
18
24
Results 31 - 36 of 87
Start
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
End
CZ
EN
Offer
Auction
Actual auction
Auction results
Buying/Selling
About us
Blog
Contact