379-1.jpg379-1.jpg
379-1a.jpg379-1a.jpg
379-1b.jpg379-1b.jpg

Ján Zoričák (1944)

144.000 Kč
Orion, 2001, unikát, autorská práce, signováno a datováno Zoričák Ján 2001